Την πίτα τους έκοψαν οι χειμερινοί κολυμβητές στην φυγκιοτρυπα της Μυτιλήνης ευχόμενοι υγεία και πολλά χειμερινά μπάνια το 2024. Στην κοπή παρέστη και ο δημοτικός σύμβουλος Γιώργος Αλεξίου ο οποίος έκανε και ένα χειμερινό μπάνιο !
Την πίτα τους έκοψαν οι χειμερινοί κολυμβητές στην φυγκιοτρυπα της Μυτιλήνης ευχόμενοι υγεία και πολλά χειμερινά μπάνια το 2024. Στην κοπή παρέστη και ο δημοτικός σύμβουλος Γιώργος Αλεξίου ο οποίος έκανε και ένα χειμερινό μπάνιο !