Σε πολύ ευχάριστο και όμορφο κλίμα, έκοψαν την πίτα τους ο Πρόεδρος και τα μέλη της Πολυφωνικής Χορωδίας Μυτιλήνης, την Κυριακή το βράδυ, στη Λέσχη Αξιωματικών.
![](https://nealesvou.gr/wp-content/uploads/2024/02/Πολυφωνική-Χορωδία-3.jpg)
![](https://nealesvou.gr/wp-content/uploads/2024/02/Πολυφωνική-Χορωδία-4.jpg)
Παρουσία μελών, φίλων και συγγενών της χορωδίας και με την συνοδεία μουσικού σχήματος, οι παρευρισκόμενοι έστειλαν τις ευχές τους για την νέα χρονιά. Ο Πρόεδρος της Πολυφωνικής Χορωδίας, Μαρίνος Ζαχαρίου, αλλά και τα μέλη της χορωδίας διοργάνωσαν μια εξαιρετική βραδιά η οποία προσέφερε όμορφες στιγμές σε όσους έδωσαν το παρών.