Συναγερμός σήμανε για μια ακόμη φορά, πριν από λίγα λεπτά, στην Πυροσβεστική Υπηρεσία, λόγω φωτιάς στις εγκαταστάσεις του ΚΥΤ, στον Καρά Τεπέ. Επί τόπου σπεύδουν δύο οχήματα για να επέμβουν. Περισσότερα σε λίγο…
Φωτιά στο ΚΥΤ
![ΦΩΤΙΑ-ΚΥΤ-ΜΟΡΙΑΣ](https://nealesvou.gr/wp-content/uploads/2021/09/ΦΩΤΙΑ-ΚΥΤ-ΜΟΡΙΑΣ-696x523.jpg)
Συναγερμός σήμανε για μια ακόμη φορά, πριν από λίγα λεπτά, στην Πυροσβεστική Υπηρεσία, λόγω φωτιάς στις εγκαταστάσεις του ΚΥΤ, στον Καρά Τεπέ. Επί τόπου σπεύδουν δύο οχήματα για να επέμβουν. Περισσότερα σε λίγο…