Συναγερμός, για μια ακόμη φορά, σήμανε πριν λίγα λεπτά στην Πυροσβεστική Υπηρεσία, λόγω φωτιάς στις εγκαταστάσεις του ΚΥΤ, στον Καρά – Τεπέ. Επί τόπου σπεύδουν δύο οχήματα για να επέμβουν. Περισσότερα σε λίγο…
Συναγερμός, για μια ακόμη φορά, σήμανε πριν λίγα λεπτά στην Πυροσβεστική Υπηρεσία, λόγω φωτιάς στις εγκαταστάσεις του ΚΥΤ, στον Καρά – Τεπέ. Επί τόπου σπεύδουν δύο οχήματα για να επέμβουν. Περισσότερα σε λίγο…