Καθαρίζει από τη Δευτέρα ο Δήμος το οικόπεδο της παλιάς Κτηνιατρικής στο Κιόσκι, το οποίο μένει εδώ και χρόνια αναξιοποίητο. Τουλάχιστον δεν δημιούργησαν σ’ αυτό μια παιδική χαρά για τους μικρούς δημότες της περιοχής
Καθαρίζει από τη Δευτέρα ο Δήμος το οικόπεδο της παλιάς Κτηνιατρικής στο Κιόσκι, το οποίο μένει εδώ και χρόνια αναξιοποίητο. Τουλάχιστον δεν δημιούργησαν σ’ αυτό μια παιδική χαρά για τους μικρούς δημότες της περιοχής