ΕιδήσειςΚοινωνία Την πρόδωσε η καρδιά της… By Νέα Λέσβου 5 Ιανουαρίου 2016 FacebookTwitterWhatsAppΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΤυπώνω Την τελευταία της πνοή άφησε μια 60χρονη γυναίκα πρόσφυγας από τη Συρία μόλις έφθασε στην ακτή της Κρατήγου, στη Μυτιλήνη, ανήμερα της Πρωτοχρονιάς. Περισσότερα στα Νέα της Λέσβου. More articles “Πετάνε” για τις σχολές τους 26 Ιουλίου 2024 “Στα κάγκελα” oι γιατροί για την επίταξη 26 Ιουλίου 2024 Τους 30.000 θα πλησιάσουν οι Τούρκοι του Ιουλίου! 26 Ιουλίου 2024 ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα:* παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email:* έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Πρωτοσέλιδα Νέα Λέσβου - 26 Ιουλίου 2024